NOVINKY

arr3Jesenné akcieNielen minuloročné ale už aj tohto ročné modely za výhodné ceny na modely na našj predajni. Príďte... arr3Skúšobné jazdy stále v prevádzkeChcete ešte využiť jesenné počasie. Áno u nás si ešte stále môžte skúsiť zazazdiť ma e-biku....

KONTAKTY

epohon s.r.o.
Popradská 502
059 52 Veľká Lomnica
tel: 0911 132 424
ebiketatry@gmail.com

ANKETA

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Testovacia jazda 34% Reklama 19% Google a iný vyhľadávač 16% Od známeho 31%

O NÁS
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu


Náš tím má v pláne rozšíriť elektro-cyklistiku na Slovensku. Sme špecialisti na predaj nových elektrobicyklov pre rôzne segmenty zákazníkov ale taktiež prestaviame aj ten Váš dvojkolesový tátoš a zabezbečíme jeho údržbu. Postaráme sa aj o repasáciu batérií. Tento dopravný prostriedok si môžte prísť vyskúsať zdarma alebo si vypožičat na dlhší výlet. Poprípade ak ste po blízku a máte vybitú betériu - nabijeme ju. Garančnú prehliadku vykonávame zdarma. Vyberie si u nás každý. Navyše pri objednávke nad 500€ máte aj dopravu v rámci Slovenska zadarma. 

 

Naša firma zabezpečuje obchodné zastúpenie značky Apache na Slovensku.  

                                                                                                           (video o zrodení Apache tu)

 

Predávame aj značky: GHOST, HAIBIKE, LAPIERRE, BOSCH, AGOGS, CRUSSIS, MAYO, LIBERTY, AUTHOR, KENZEL

Zabezpečujeme servis na všetky elektrobicykle.


V prípade, že máte nejaké otázky ohľadom repasácie alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu (ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok), emailom, telefonicky, vyplnením formulára (všetko v sekcii kontakty).

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.